Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo nápady, môžete nám napísať priamo na jednu z e-mailových adries andrej@spicka­.sk, alebo e-mail skupiny Johnny Cash revival revival@johnnycash­.sk.

Keďže mnohí z vás posielajú otázky týkajúce sa skupiny Jonny Cash Revival na e-mail týkajúci sa stránky johnnycash.sk všeobecne, tak použite buď formulár priamo na stránke revival skupiny, alebo pošlite e-mail na adresu revival@johnnycash.sk.

Editácia stránok - wiki systém

Napriek všetkej snahe o kvalitný a presný obsah viem, že určite aj na týchto stránkach sa nachádza niekoľko nepresností a veľa vecí tu chýba.
V prípade, že chcete upraviť alebo doplniť obsah, môžete využiť "wiki" funkcionalitu, ktorá sa nachádza na väčšine obsahových stránok - stačí ak stlačíte editačné tlačítko, ktoré sa nachádza vpravo, dole, pod obsahom.
Po stlačení tohto tlačítka sa stránka prepne do editačného módu, kde môžete pridávať a meniť všetky informácie. Nemusíte mať obavy, že niečo pokazíte - informácie sa uložia do databázy a na stránke sa objavia až po skontrolovaní ich obsahu.